Jste zde

Domů » Gasteiner Tal

Bad Hofgastein

Lukostřelba

Lukostřelecké terče
Autor: tomfkemp

Bad Hofgastein

Místo: Waldgasthof Angertal

Sílu a soustředění při lukostřelbě můžete trénovat v "Erlebnisparcouru" u Waldgasthof Angertal v Bad Hofgasteinu. Tohle jedinečné zařízení v celém údolí Gasteiner Tal umožňuje účastníkům již po krátkém zaškolení přímo u zmíněného hostince vyrazit ihned na "lov" do lesa.

Běžkařské trasy, 1. část

Zimní okolí Gasteinu s běžkařem

Běh na lyžích se dá označit právem jako zdroj zdraví, kondice i pohody. Sotva nějaký jiný sport posílí vaše svaly a klouby a ještě tak šetrným způsobem. V Gasteinu si mohou běžkaři vybrat v závislosti na sněhových podmínkách skutečně z mnoha skvělých běžkařských tratí, neboť je jich tady na výběr až 50 km.

Zimní zábava

Bruslení

Bruslení je určeno všem návštěvníkům, kteří hledají nějakou veselou a sportovní alternativu k zábavě na zdejších sjezdovkách. Gasteiner Tal totiž nabízí zájemcům i skvělé podmínky k bruslení, a to v Bad Hofgasteinu a v Bad Gasteinu.

Můžete si tu zlepšit své bruslařské dovednosti nebo jen jednoduše objevit svůj prozatím skrytý talent k tomuto populárnímu sportu. Pokud ale právě nemáte s sebou žádné vhodné vybavení, není opravdu vůbec problém si jej vypůjčit přímo na místě.

Ledové kluziště Eisarena

Akce listopad - prosinec 2012

Vánočně ozdobený Bad Hofgastein

Snow Start Gastein

O víkendu 30. listopadu - 2. prosince 2012 se v Gasteinu koná první Wintersport Opening pro rodiny s dětmi. Cílem této akce je umožnit sportovně založeným rodinám perfektní start do nové zimní sezóny.

Wintersport Opening se uskuteční ve středisku Sportgastein. Vzhledem k tomu, že se toto místo nalézá v poměrně vysoké nadmořské výšce, jsou zde i v této počáteční fázi zimy zaručeny dokonalé sněhové podmínky.

Dovolená v Bad Hofgasteinu

Rakouské městečko Bad Hofgastein

Bad Hofgastein, městečko trhů s historickým centrem, leží v té nejslunnější a nejširší části krásného údolí Gasteiner Tal. Lyže, hory a horské lázně Alpentherme Gastein se saunovým světem Cascadia vytvářejí vskutku jedinečnou atmosféru. Můžete tu vyzkoušet různé sportovní aktivity, a to jak v létě, tak i v zimě! Nechte se tady v klidu unášet třeba pestrým programem plným hudby a kultury. Především v letní sezóně se zde koná mnoho hudebních akcí.

Alpentherme Gastein, 2. část

Část komplexu Alpentherme Gastein, Bad Hofgastein

Alpentherme Gastein nabízejí něco zvláštního i pro ženy samotné. Některé ženy si totiž chtějí užívat lázeňský svět jen mezi sebou, nepozorovaně a uvolněně. Ladies World tak nabízí útočiště, ve kterém moderní ženy získají energii pro svojí práci a zájmy. Najdou zde velmi osobní atmosféru, ve které dostatek prostoru pro individuální potřeby a odpočinek. Zařízení má vlastní saunu se sluneční terasou a s nádherným panoramatickým výhledem, čajový bar a místnosti "Bijou" pro individuální péči.
Vstup do světa Ladies je od 16 let.

Stránky

Gastein na FB

Bad Gastein

18.07.2018 - 22:00

FairNorthwest, Light breeze, 1.6 m/s14°C

0 mm srážek

Tlak: 1020.0 hPa

Bad Hofgastein

18.07.2018 - 19:00

FairNorth-northwest, Light breeze, 2.5 m/s19°C

0 mm srážek

Tlak: 1018.7 hPa

Dorfgastein

18.07.2018 - 19:00

FairWest-northwest, Light breeze, 1.6 m/s20°C

0 mm srážek

Tlak: 1017.5 hPa

Předpověď počasí na yr.no.